• Свеж
Без граници на високи миди шорцеви на јуниори

Без граници на високи миди шорцеви на јуниори

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Не премногу долго, но не премногу кратки, миди-крајците на границите не се во право. Ласкави силуета со високи половини и трендовски деструирани детали ќе ги стават на врвот на вашата листа што мора да имате. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 3. Висок; приближно. ИНСЕАМ : 4 ". Затворање на копчето со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб. Деструирани детали. 99% памук/1% спандекс. Машината што се мие. Увезено. Миди шорцеви со високи пораки за јуниори од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата