• Свеж
Деним на мама од мама од мама од мама од јуниори на Мадден Cујорк

Деним на мама од мама од мама од мама од јуниори на Мадден Cујорк

DEN 360.00
Стока
Достапно е за нарачката

Willе ги сакате овие на тренд тексас шорцеви од Мадден Cујорк со блокирање на предната и задната боја што ќе додаде неочекувано кул на вашиот стил. Достапни во светло и темно миење на тексас, овие џин шорцеви се изработени од тексас за истегнување за супер удобно и ласкаво вклопување. Еден искривен полите ги напушта овие дво-тон шорцеви со малку рабни материјали : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Високо. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : исцрпено полите; Детали за блок во боја со два тона. Мадден Cујорк Високиот пораст на тексас од тексас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата