• Свеж
CCB4GD-SP Strikeline Premium USB-C до USB-C полнење и синхронизација на плетенка со плетенка 4-метри. Злато

CCB4GD-SP Strikeline Premium USB-C до USB-C полнење и синхронизација на плетенка со плетенка 4-метри. Злато

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Податоците Scosche CCB4 GD-SP Strikeline Premium и кабелот за полнење ги вклучуваат револуционерните карактеристики на Type-C за да создадат една од најбрзите стапки на трансфер на податоци и најбрзи времиња на наплата на пазарот. Новиот конектор Type-C брзо стана новиот стандард во дизајнот и инкорпорирањето на уредите. Се одликува со тенок дизајн на конекторот специјално прилагоден за новите производи низ мобилниот уред и компјутерскиот спектар. Новиот симетричен конектор ја елиминира неволјите да се грижите за пронаоѓање на точната страна на конекторот Type-C при вметнување. Кабелот Strike Line испорачува моќно полнење и синхронизација на моќност и е совршен за поврзување на вашите најнови и најголеми полначи за испорака на Type-C/електрична енергија со вашите USB-PD уреди или разни други уреди кои имаат стандардни порта за тип-C. Со сертификација Type-C, можете да бидете сигурни за неговата целосна компатибилност со сите ваши USB-C-уред (и). Користете случај? Нема проблем! Нашиот кабел Type-C е опремен со удобен реверзибилен конектор кој се вклопува беспрекорно со повеќето случаи на уреди без да го отстрани случајот. Плетенскиот дизајн гарантира дека овој кабел ќе остане без заплет за време на употребата. Исто така, таа е опремена со премиум домување за засилена издржливост и е поддржана од технолошката поддршка на Скоше и 3-годишна гаранција. USB Type-C моќност : Наменето за брзи стапки на пренесување на податоци и високо-ефикасно полнење и синхронизација на уредите Type-C . Сертифициран USB Type-C конектор : Сертифициран за да се обезбеди 100% компатибилност со USB-тип-C производи како што се паметни телефони, тврдо дискови и лаптопи . Реверзибилен конектор : Нов симетричен конектор Type-C им овозможува на корисниците погодно да го вметнат кабелот за полнење и да ги синхронизираат едната страна нагоре, без проблеми да ја пронајдат точната страна . трајно : премија за алуминиумско куќиште за подобрена издржливост . тенок врв на барел : Одговара на повеќето случаи на уреди за да можете да наплаќате и синхронизирате без да го отстраните случајот . Купете со доверба : Поддржано од технолошката поддршка на Скоше и 3 -годишна гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата