• Свеж
MOMSPEACE 55 Модерниот кадифе извади софа кревет lovesубовник салон чај, кревет софа кревет со прилагодливи џебови за одвојување на грбот - сиви

MOMSPEACE 55 Модерниот кадифе извади софа кревет lovesубовник салон чај, кревет софа кревет со прилагодливи џебови за одвојување

DEN 3177.12
Стока
Достапно е за нарачката

Висина на раката - подот до рака : 24". Опсег на возраст (опис) : возрасно, дете. Изградба на седишта : сунѓер. Лесно собрание - Вклучени се детални упатства и сите додатоци за обележани делови, само следете ги упатствата за да ги соберете деловите, треба само да ги соберете 4 нозе и одвојувањето на потпирачи за рака од двете страни Ќе трае 15-20 минути. Материјал за полнење на грбот : Полиестер+пена. Висина на ногата - горе до дно : 2". Информации за производот : целокупна големина : 55 "W*38" D*30. Висококвалитетниот кадифе тапацир не само што ја подобрува естетската привлечност, туку исто така нуди и меко и мазно чувство на допир. Собрание : Потребно е собрание : Да. Ова е дефинитивно добар избор за применливи мали простории, станови, студија, канцеларии. Доаѓа со упатство за упатства, следете ги упатствата за да ги соберете деловите. Карактеристики : Мултифункционален софа кревет - со повлекување и кревање на рамката за кревети под седиштето и спуштање на потпирачот за грб, овој тросед со двојна позиција може брзо да се претвори во кревет за употреба за одмор.5 "H Спиење софа големина : 70" d*45. Големина на спиење : 70 "d*45. Боја : црна/сива/сина/зелена. Гаранција на производи : Да. Willе ве натера да се чувствувате опуштено и удобно. Шисова примена - Мултифункционален кауч за софа со Futon Sofe може да се смести во дневна соба и спална соба, може да смести 2 лица за да гледаат телевизија, да играат игри или да читаат, може да се користи за гости или детски кревет, модерен дизајн и заштеда на простор. Крајната табела се брише чиста површина и лесна за чистење. Отстранлив капак за перница : Бр. За да заштедите време и да добиете соодветни Предмети, ве молиме, проверете ја димензијата дали се очекуваат. Материјал за тапацир : кадифе.Дескрипција на производот : Мајсспејс го вади софа креветот со својата компактна големина од 55 “, овој софа кревет е совршен за помали простории или станови каде што е ограничен бањата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата