• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ФАРМ КАТЕР КРАВИ МОНКИЛ Скица цртање портрет Цртеж за печатење СВЕТСКИ ПРОДАВНИ ОДГОВОРНИ ПЕНТ ПЕНТИЧКИ Wallидни уметности, Дизајн од Валери Винер?

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ФАРМ КАТЕР КРАВИ МОНКИЛ Скица цртање портрет Цртеж за печатење СВЕТСКИ ПРОДАВНИ ОДГОВОРНИ ПЕНТ ПЕНТИЧКИ Wallидни

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : крава; говеда; цицач; животно; млечна крава;. Дизајн од Валери Виенерс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата