• Свеж
Stuple industries свежо одбрани тикви селска фарма карирана знак графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн со букви и наред

Stuple industries свежо одбрани тикви селска фарма карирана знак графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : типографија, тиква, тартан, карирана. Дизајн со букви и наредени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата