• Свеж
Trick Industries Trick или третирајте го графичкиот уметник за мачки и вештерки, сив лебдечки врамен платно печатење wallидна уметност, дизајн од Линда Биттел

Trick Industries Trick или третирајте го графичкиот уметник за мачки и вештерки, сив лебдечки врамен платно печатење wallидна

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Tupell Home Decor Decor Home Decor Decorries, врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : мачка; милениче; цицач; животно; црна мачка, вештерка, метла, Ноќта на вештерките, шема. Дизајн од Линда Биртел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата