• Свеж
Индустри за ступел Пронајдете го вашиот магичен задебелен виножито цветник на еднорог, графичка уметност, металик злато, лебдечки врамени платно печатење wallидна у

Индустри за ступел Пронајдете го вашиот магичен задебелен виножито цветник на еднорог, графичка уметност, металик злато, лебдечки

DEN 1519.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : графики; цветен дизајн; шема; фантазија; еднорог. Дизајн од Дајан Нојкирч.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата