• Свеж
Кејт и Лорел Силви Бум врамени платно wallидна уметност по граница Блум, сива, шик гроздобер уметност за Wallид

Кејт и Лорел Силви Бум врамени платно wallидна уметност по граница Блум, сива, шик гроздобер уметност за Wallид

DEN 638.40
Стока
Достапно е за нарачката

Поврзете ги метежот со ова уметничко дело инспирирано од Boombox, кое има одредена инспирација во Ворхол со својата разнобојна уметничка шема. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа уметност што лебди платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или која било просторија во домот што сакате ретро, ​​шарено вибрации. Печатено на платно обвиткано со галерија и врамени со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност има две закачалки веќе прикачени на MDF назад за лесен wallиден приказ. Надворешните димензии се високи 24 инчи со ширина од 18 инчи за длабочина од 1,63 инчи. Име на печатење : „Бум“ Преодно платно Wallидна уметност : Ретро уметност на врамено високо квалитетно платно завиткано од галерија. Димензиите на екранот се 18 инчи за 24 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Рамката е направена со премија лесен полистирен и има закачалки за метални пилани веќе прикачени на задниот дел. Локално врамено : Галерија завиткано платно се печати и рачно врамени во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Уметнички дизајниран : Печати „Бум“ © 2020 Граничен цут.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата