• Свеж
Куче од ступел индустрии, облечена во мумиски костуми трик или третирајте ја графичката уметност во Ноќта на вештерките, црна лебдечка врамена платно печатена wallи?

Куче од ступел индустрии, облечена во мумиски костуми трик или третирајте ја графичката уметност во Ноќта на вештерките, црна

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : есен; Ноќта на вештерките; трик или третирање; куче; мумија. Дизајн од Дајан Ноукирч.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата