• Свеж
DesignArt 'Апстрактна месечина и сонце со модерно врамно уметничко печатење на минимални растенија

DesignArt 'Апстрактна месечина и сонце со модерно врамно уметничко печатење на минимални растенија

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ова исклучително апстрактно сонце и месечина со минимални растенија врамени wallидни уметности се печати со највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печатат на високо квалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Цветни. - Боја : Беж. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата