• Свеж
DesignArt 'граница со божур и кранови во стил на chinoiserie' Традиционално врамено платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'граница со божур и кранови во стил на chinoiserie' Традиционално врамено платно wallидна уметност печатење

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

"Оваа исклучителна граница со кранови и пиони во стилот на Chinoiserie, врамено платно уметност, носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наша ликовна уметност Giclee Canvas отпечатоци се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност gicleee Печатените платно се отпечатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на Страна. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за виси е евидент е комплет за виси Вклучено така е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата