• Свеж
DesignArt 'Две сини птици кои седат на гранка со бобинки во зимска традиционална врамена уметност печатење

DesignArt 'Две сини птици кои седат на гранка со бобинки во зимска традиционална врамена уметност печатење

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа исклучителна две сини птици кои седат на гранка со бобинки врамени wallидни уметности се отпечатени со употреба на највисок квалитет на отпорно мастило на платно. Нашите печатење на ликовни уметности giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : животни. - Боја : сина. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата