• Свеж
DesignArt 'Минимално светло сјајно портокалово сончево зраци III' Современи врамени платно wallидни уметности

DesignArt 'Минимално светло сјајно портокалово сончево зраци III' Современи врамени платно wallидни уметности

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

"Оваа исклучителна минималистичка светла сјајна портокалова сончева зраци III врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба Отпечатоците се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните . Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен Значи, подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт,. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата