• Свеж
Долибу Гризли Мечка Плишана Перница За Вратот - Мека Перница За Вратот За Патување За Поддршка На Вратот И Главата, Симпатичен Додаток За Перница Полнета Со Диви Жи?

Долибу Гризли Мечка Плишана Перница За Вратот - Мека Перница За Вратот За Патување За Поддршка На Вратот И Главата, Симпатичен

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Останете удобни и уживајте во патувањето со оваа прекрасна Перница За Кадифен Врат од Гризли мечка. Направен со полиестер со врвен квалитет и супер мека ткаенина, тој е совршен додаток за патување за секој што оди на долги патувања. Децата и возрасните ќе сакаат да ја носат оваа полнета перница каде и да одат. Донесен од Долибу.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата