• Свеж
Зачини на островите Земјиште семе од ким, 1. мл

Зачини на островите Земјиште семе од ким, 1. мл

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Зачини на островите Земјински ким : ароматичен и лут вкус. Суштинска состојка во Латинска Америка, Блискиот исток и индиски кујни. За сосови на енхилада и тако, кари, чорби и јадења од грав. Кошер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата