• Свеж
Уникатни поговори за ракави за женски мафини, душо врат, пукан цветен врв

Уникатни поговори за ракави за женски мафини, душо врат, пукан цветен врв

DEN 431.84
Стока
Достапно е за нарачката

Романтиката и ретро се во воздухот со овие обични цветни врвови стилизирани со ракави со мафини, засрамено грб и деколте за души. Повод : Обичен, шопинг, кафуле, датира, канцеларија, работа, собирање викенд, итн. Елегантен и сладок, без напор е да се совпадне со вашите омилени панталони и здолништа. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 33 1/10 инчи, половината : 25 1/5 инчи, колк : 35 4/5 инчи, должина на рамото : 15 1/3 инчи, тежина : 115,7 фунти) мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите Покриен дел од половината предната должина 31 7/8 27 1/2 15 3/8s 33 7/8 29 1/2 15 3/4m - 35 7/8 - - 31 1/2 16 1/8 L - - 39 - 34 5/8 16 1/2xl - - 42 1/8 37 3/4 - - 16 7/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за ракави за ракави на женски душички душички вратот на вратот, цветен врв : 100% памук. Увезен. Цветна шема.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата