• Свеж
Уникатни поволни цени, женски рафлени полу -копчиња за кратки ракави за кратки ракави

Уникатни поволни цени, женски рафлени полу -копчиња за кратки ракави за кратки ракави

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа цврста боја блуза може да се пофали со класичен изглед со модерен дизајн кој е направен специјално за удобност и стил. Осветлете го вашиот деловен стил и лизнете во класичната кошула со копче надолу. Стилизирајте го со вашите омилени високи потпетици за деловен изглед. Повод : канцеларија, кафуле, дневно, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 29 7/8 инчи, половината : 23 2/8 инчи, колк : 35 3/8 инчи, ширина на рамото : 15 6/8 инчи, тежина : 108 фунти, Моделот носи големина на X-Small. Мерење (во инчи) градите ширина на рамото Вкупна должина - 37 3/8 - 14 1/8 25 3/8s - 39 3/8 - 14 5/8 26м 41 3/8 - 15 - 26 5/8 L - 44 7/8 - 16 - 27 1/8xl 48 3/8 16 7/8 - 27 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за плакети за кратки ракави за полнење на женските полувреме, кои работат 100% полиестер. Кратки ракави. Увезен. Тркалезен врат. Цврста боја. Преден декор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата