• Свеж
Познати розови женски градина цветни цвеќиња со долги ракави

Познати розови женски градина цветни цвеќиња со долги ракави

DEN 263.84
Стока
Достапно е за нарачката

Свеж изглед да се искористи во сезоната на пливање, Цветното пливање на славниот розов. Стилска мешавина на култура и врвот на бикини го прават ова уникатен додаток на вашата колекција за пливање. Loveе ја обожавате дополнителната покриеност што ги обезбедуваат долгите ракави и сексипилната вибрација на исечената должина и предниот дел од вратоврската. Спарете го со појавување на дното на бикини (продадени одделно) и сте подготвени за плажа во еден момент. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на пуловер. Ленти : долги ракави. Деколте : V-вратл. Карактеристики : исечена должина; предна вратоврска. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно. Womenенски исечен врвот на пливањето со долги ракави од славна личност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата