• Свеж
Тајни богатства женски ребрестиот краток ракав врв

Тајни богатства женски ребрестиот краток ракав врв

DEN 282.72
Стока
Достапно е за нарачката

Ова тајно богатство на ребрата плетено врвот е толку пријатно и удобно во секој пат. На секоја салон гардероба му треба класичен врв на кратки ракави за да додаде во колекцијата на пижами. Ткаенината е ох толку мека на кожата и едноставно парче за да го придружува вашиот омилен пар шорцеви или панталони за пижами. Фрлачките ракави додаваат дополнителен допир на удобност. Во секој случај, ќе се чувствувате опуштено во текот на целата ноќ кога спиете или ќе легнете околу викендот! Вратот на екипажот; Трепкачки ракави; Стајлинг на пуловер; Рејон/полиестер/спандекс; Ребро; Машина за перење; Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата