• Свеж
Бела Вита Макајла високи чизми

Бела Вита Макајла високи чизми

DEN 608.00
Стока
Достапно е за нарачката

Макајла е висок багажник со сензибилитет на возење. Единствената лента и деталите за токи му даваат на овој висок багажник некои додадени карактер без да се одвраќаат од неговата способност за абење. Рамните чизми се крајни во удобноста и Макајла не бара никаков вид пауза во периодот. Исто така, страничниот Zip го прави лесно и исклучено. 0,75 инчи потпетици. Висок јавачки чизми со рамна потпетица. Детали за единечна лента и тока. Дизајнирано со вашата удобност во умот. Подготвена влошка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата