• Свеж
Викторија К текстурирана шема злато тока клин Слипн мокасини

Викторија К текстурирана шема злато тока клин Слипн мокасини

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пар на краткиот клин на Викторија К Краток клин Класик Слиптон Мокасинс во текстура дизајниран материјал со цврста токава гума низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Victoria K. Women Slipton Classic Moccasins. Краток клин. Текстуриран дизајниран материјал. Цврста тока низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата