• Свеж
Crubstar Core Core Essentials QuickString Cargo Scrub Pant WM03B117

Crubstar Core Core Essentials QuickString Cargo Scrub Pant WM03B117

DEN 223.36
Стока
Достапно е за нарачката

Засилете го вашиот стил во овој Scrubstar, женските влечни товари од картони со четири џебови. Прилагодлива влечење предна вратоврска со еластична половината на задниот дел. Удобната полиестерска ткаенина е ултра мека и издржлива со механичко истегнување. Пар со координирање на Scrubstar Sweetheart V-Neck Scrub Top (продаден одделно). • Современо вклопување. • Централна должина на задниот дел (големина мала) : 26 ".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата