• Свеж
Бајкозин Сплит Женски Бикини Костими За Капење Женски Бикини Комплет За Пливање Два Костими За Капење Костим За Плажа

Бајкозин Сплит Женски Бикини Костими За Капење Женски Бикини Комплет За Пливање Два Костими За Капење Костим За Плажа

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Должина На Облека : Редовна. Стил : . Пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа)Големина шема : . Големина : С Чаша : А-Б Половината : 66см/25,98" : 40см/15,75"Големина : М Чаша : Б-Ц Половината : 70см/27,56" : 42см/16,54"Големина : Л Чаша : Б-Ц Половината : 74см/29,13" : 44см/17,32"Големина : ХЛ Чаша : Б-Д Половината : 78см/30.71" : 46см/18.11" 2 : повод : за вокација на плажа, забава во базен, Активности За Пливање И Летен Одмор . 1.Материјал : Изработен Од Полиестер, Мека И Дише, Еластична Мазна Ткаенина, Удобни Женски Бикини Костими за Капење Кои Брзо се сушат. 4.Секој Ден Убава Плажа, Верувам Дека Ќе Ви Се Допадне!. 5.Убаво Квалитетна Внатрешна Најлонска Ткаенина, Лично Демонтирање. 3.Дводелен Костим За Капење : Изработен Е Од Еластична И Издржлива Ткаенина, Дише И Еластична Ткаенина Создава Опуштено Вклопување. Затворање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата