• Свеж
Женски Секси Костими За Капење Женска Мода Секси Летен Сончоглед Голем Костим За Бикини Плажа Костим За Капење

Женски Секси Костими За Капење Женска Мода Секси Летен Сончоглед Голем Костим За Бикини Плажа Костим За Капење

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Полиестер Со Подлога : Да Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил на печатење : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење(Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината Големината САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Колкот Л 8 12 38 89-94см/35.04-37.01" 89-94см/35.04-37.01" 104-109см/40.94-42.91" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 89-94см/35.04-37.01" Половината : 89-94см/35.04-37.01" Колк : 104-109см/40.94-42.91" табела со големини : големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 79-84см/31.10-33.07" ПОЛОВИНАТА : 79-84СМ/31.10-33.07" хип : 94-99см/37.01-38.98"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 84-89см/33.07-35.04" половината : 84-89см/33.07-35.04" колк : 99-104см/38.98-40.94"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 89-94см/35.04-37.01" половината : 89-94см/35.04-37.01" половината : 89-94см/35.04-37.01"колк : 104-109см/40.94-42.91" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 94-99см/37.01-38.98" ПОЛОВИНАТА : 94-99см/37.01-38.98"колк : 109-114см/42.91-44.88" големина : 2xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 99-104см/38,98-40,94" половината : 99-104см/38,98-40,94"колк : 114-119СМ/44,88-46,85" големина : 3хл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 104-109см/40,94-42,91" половината : 104-109см/40,94-42,91"колк : 119-124см/46,85-48,82" големина : 4хл сад : 16 велика британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 109-114см/42,91-44,88" половината : 109-114см/42,91-44,88"колк : 124-129см/48.82-50.79" големина : 5хл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 114-119см / 44.88-46.109 " НЕМА ПОДДРШКА ТРИАГОЛНИК ЧАША ДИЗАЈН, удобно и Компактен. Пливање гаќи, верзијата е мала во предниот и задниот дел, но колковите се добро покриени, секси и убави, а исто така можат да ги истегнат нозете. Удобно и природно е да се носат блиску до телото, а лесно се мијат и сушат. Удобна и мека ткаенина од корсет, посоодветна и поцврста. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата