• Свеж
Нов Бикини Костим За Капење Женски Печатени Одбор Со Костим ЗА Капење БИКИНИ

Нов Бикини Костим За Капење Женски Печатени Одбор Со Костим ЗА Капење БИКИНИ

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

2022 Нов Бикини Костим За Капење Женска Печатена Табла со Бикини за Костими за Капење. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 164гр. големина На Пакетот : 15х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Под Биста : 64см/25.20" Половината : 64-70см/25.20-27.56" : 66-86см/25.98-33.86" Должина : 28см/11.02" Должина На Панталони : 26см/10.24"Големина : М Под Биста : 68см/26.77" Половината : 68-74см/26.77-29.13" : 70-90см/27.56-35.43" должина : 29см/11.42" должина на панталони : 27см/10.63"големина : л под биста : 72см/28.35" половината : 72-78см/28.35-30.71" : 74-94см/29.13-37.01" должина : 30см/11.81" должина на панталони : 28см/11.02"големина : xl под биста : 76см/29.92" половината : 76-82см/29.92-32.28" : 78-98см/30.71-38.58" должина : 31см/12.20" должина на панталони : 29см/11.42" костим за капење жени дводелни високи половини. женски костими за капење дводелни. црни бикини сетови за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата