• Свеж
Лументо Дами Работна Облека Блејзер Со Еднобојна Јакна Блејзери Со Ревер Женски Елегантна Долна Облека Црн XL Со Долги Ракави Со Средна Должина

Лументо Дами Работна Облека Блејзер Со Еднобојна Јакна Блејзери Со Ревер Женски Елегантна Долна Облека Црн XL Со Долги Ракави

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Блејзер, Блејзер Јакна, Бизнис Блејзер Јакна, Работа Блејзер Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Бела, Каки, Сина, Црвена, Црно-Зелена, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук 5% Спандекснеклин : должина на лапел : Должина На Ракавот Во Средината На Должината : Сезона На Долги Ракави : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг Карактеристики : 1. 95% Памук 5% Спандекс. Мека ткаенина. Оваа јакна доаѓа со одличен материјал. Мека И Удобна За Носење2. Погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, секојдневно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму.3. Еднобојна, само врзана, лесно поврзана со панталоните, здолништата, хеланките од жан.4. Блејзерот е извонреден и елегантен, навистина може да направи да изгледате многу привлечно. Содржина на пакетот : 1 х Блејзер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневен Блејзер Костум, Работна Канцеларија Блејзер Јакна, Женски Деловни Блејзери, Женски Блејзер Со Долги Ракави. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Основни Ревер Јака Блејзер Јакна За Жени, Жени Повик Блејзер Јакни Чипка Дизајн, Цврста Боја, Долги Ракави, Засечени Ревер, Едноставно Блејзер Кој Е Основен и Стилски. Повод-Погоден За Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Формален, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата