• Свеж
Предна Пешачка Дами Обични Раглански Ракави Блуза Со Еднобојна Удобна Врвна Обична Маичка На Плажа

Предна Пешачка Дами Обични Раглански Ракави Блуза Со Еднобојна Удобна Врвна Обична Маичка На Плажа

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Врвови На Вратот, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна Цврста Блуза, Летна Маичка Кошула, Лабава Основна Шема Тип : Цврста Боја : Црна, Сива, Каки, Кларет, Армиска Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Должина на Полиестер : Должина На Колкот Деколте : V Должина На Вратот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер и памук, женска удобна маица, дише, мека, удобна и лесна. Обезбедете пријатно искуство со носење.2. Дизајн : В врат, краток ракав, еднобојна боја, лабави туники, секојдневни блузи, основни маици, летна маица на плажа.3. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; ако ја напикате кошулата во панталоните, ќе изгледа многу стилски, лично и витко.4. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил.5. Подарок : оваа женска лабава маица е совршен подарок за себе или за пријателите, како и одличен подарок за драги сопруги, мајки, семејство итн.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Летна Туника Блуза, Кошула За Одмор На Плажа, Основни Блузи, Маица За Салон Со Кратки Ракави. Материјал-65% Памук, 35% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Женски лабави летни врвови, маица со врат, блуза со кратки ракави, маичка со цврста боја, трендовски и шик. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата