• Свеж
Вублинг Женска Маица Еднобојна Маица Модна Маица Дами Лабава Плажа Туника Блуза Црвено Вино

Вублинг Женска Маица Еднобојна Маица Модна Маица Дами Лабава Плажа Туника Блуза Црвено Вино

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Цврста Боја, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Цврста Боја : Каки, Сива, Бела, Розова, Зелена, Сина, Црвено Вино, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучно Деколте : V Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето,Fall,Зима,Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Дизајн - Оваа Еднобојна Широка Празнична Блуза За Жени Летни Маици Со Кратки Ракави Против Вратот, Останува Пријатна и Удобна Додека Одите И Од Тренингот или Сесијата за Одмор во Оваа Мека и Еластична Плисирана Со Странични Врвови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата