• Свеж
Женски Блузи Блуза Дами Ракав Денот На Независноста Печатени Летни Туника Врвови Тркалезна Деколте Мода Бела 3XL

Женски Блузи Блуза Дами Ракав Денот На Независноста Печатени Летни Туника Врвови Тркалезна Деколте Мода Бела 3XL

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Печатено. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37' Ракав : 22см/8.66' Рамо : 44см/17.32' Должина : 68см/26.77' Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42.52' Ракав : 23см/9.06' Рамо : 46см/18.11' Должина : 70см/27,56' Големина : Л УС : 8 Биста : 116см/45,67' Ракав : 24см/9,45' Рамо : 48см/18,90' Должина : 72см/28,35' Големина : XL сад : 10 биста : 124см/48,82' Ракав : 25см/9,84' рамо : 50см/19,69' должина : 74см/29.13' Големина : 2хл сад : 12 биста : 132см/51.97' ракав : 26см/10.24' рамо : 52см/20.47' должина : 76см/29.92' големина : 3хл сад : 14 биста : 140см/55.12' ракав : 27см/10.63' рамо : 54см/21.26' Должина : 78cm/30.71' големина : 4xl сад : 16 биста : 148cm/58.27' ракав : 28cm/11.02' рамо : 56cm/22.05' должина : 80cm/31.50' големина : 5xl сад : 18 Биста : 156cm/61.42' Ракав : 29cm/11.42' рамо : 58см/22.83' Должина : 82СМ/32.28' летни врвови за жени 2023 трендовски. Блузи За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Крпи ; Женски Летни Врвови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата