• Свеж
Женски Блузи Блуза Цветни Без Ракави Обични Жени Лето В-Вратот Маици Сина С

Женски Блузи Блуза Цветни Без Ракави Обични Жени Лето В-Вратот Маици Сина С

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : пруги. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 43см/16,93" Должина : 66см/25,98" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 44см/17,32" Должина : 68см/26.77" Големина : L Биста : 108cm/42.52" рамо : 46cm/18.11" ракав : 45cm/17.72" должина : 70cm/27.56" големина : Xl Биста : 114cm/44.88" Рамо : 47.5 cm/18.70" ракав : 46cm/18.11" должина : 72cm/28.35" Големина : Xxl Биста : 120cm/47.24" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 74cm/29.13" Блуза Блузи за жени,шарени вратот на екипажот 3/4 ракав одблесокот стил летни врвови. Женски Лето 3/4 Ракав Блуза со Шарени Екипажот Вратот Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата