• Свеж
Колекција Мелиса Тоте Од Миа К

Колекција Мелиса Тоте Од Миа К

DEN 879.68
Стока
Достапно е за нарачката

Мкф Колекција Мелиса Тоте ОД Миа К.МАТЕРИЈАЛ : и изработена од висококвалитетна веганска облога од кожна ткаенина : Дизајнирана Со луксузен хардвер со златен тон околу затворачот на патент метални стапала до исправена положба џебови : Внатрешноста се одликува со пространа преграда со широк џеб од ѕиден патент, две лизгање во џеб и преграда со среден патент надворешноста се одликува со преден дел Патент Џеб Назад-Патент Џеб.МЕРЕЊА : 16 Во L x 10 Во H x 4.5 во D рачка пад-6 Во Прилагодлив и16 Во L x 10 Во H x 4.5 Во d рачка пад-6 во Прилагодлив и отстранлив ремен за рамо се протега на 50 IN МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна веганска кожа. МЕРЕЊА : 16 Во L x 10 Во H x 4.5 Во D. прилагодливиот и отстранлив ремен за рамо се протега на 50in.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата