• Свеж
Акихол Симпатични Влечки За Жени Влечки За Жени Внатрешни И Надворешни Зимски Куќи Чевли Внатрешни И Надворешни

Акихол Симпатични Влечки За Жени Влечки За Жени Внатрешни И Надворешни Зимски Куќи Чевли Внатрешни И Надворешни

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Модни Зимски Женски Влечки Рамно Дно Нелизгачки Кадифен Топол Отворен Прст Удобни Влечки Со Држачи За Женеопис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Памук. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Отворен Прст. Висок Стил На Пета : Рамна Пета. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 1см/0.39". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. МОДА И ЕЛЕГАНТНА : Отворениот прст што Дише заедно со трендовскиот дизајн на вештачко крзно ги прави овие женски влечки стилски и практични. Лесно се лизга кога сакате нозете опуштени. КУЌНИ ВЛЕЧКИ : вештачкиот горен дел и подножјето ја опкружуваат ногата во удобност во облак, правејќи ги нозете пријатни. Дефинитивно добар избор за намалување на мускулниот замор по долга дневна работа. ВЛОШКА ОД МЕМОРИСКА ПЕНА : овие куќни влечки со мувла од мемориска пена до контурите на стапалата што ви дава пријатно чувство како одење по облаци. И нивната мала тежина ви дозволува да одите без напор. ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : Издржливиот И Мек водоотпорен гумен ѓон ги прави овие куќни чевли одлични за внатрешна и надворешна употреба.Текстурата отпорна на лизгање на дното ви дава вистинско стабилно и безбедно чувство. ДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овие женски меки влечки лесно се чистат машина за перење, само поп во машината за перење. И достапен во неколку бои, совршен за жени од сите возрасти и начин на живот. Одличен подарок за вашата љубов.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата