• Свеж
Collectionенска колекција на списанија LEEDA KNEE HIGH Boot Grey Fau Suede m

Collectionенска колекција на списанија LEEDA KNEE HIGH Boot Grey Fau Suede m

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Бидете сигурни да се забележувате секој пат кога ќе излезете надвор од носењето на колекцијата gournee Leeda Bild Boot. Оваа симпатична чизма со потпетици се наоѓа на врвот на блок-потпетица што додава атрактивна висина и детали за чипка на задниот дел со лак за лак додава допир на секси на оваа силуета. Висина на потпетица со потпетици со крзно со крзно : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 16 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен обем : 14 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата