• Свеж
Brinley Co. omenените удобна пена од крзно трим чипка за чипка за чипка

Brinley Co. omenените удобна пена од крзно трим чипка за чипка за чипка

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој чизми со висок глужд од Бринли Ко е исечена со мека факс-фур за пријатна удобност во студените денови. Мекијата е веганска кожа силуета обезбедена со детали што може да се прилагоди на чипка. Подножје со пена од 4 мм ™ и скриена клин -потпетица го комплетира овој покачен изглед. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Скриен клин. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата