• Свеж
Долче Вита Кули

Долче Вита Кули

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Кули На Дв Долче Вита е доказ дека западот е освоен со стил! Лесно се лизгајте во вашата нова омилена чизма до глуждот инспирирана од западот со внатрешниот патент. Со флексибилен надворешен ѓон и обложен чорап, вашата удобност нема да биде жртвувана за целодневно носење. Тонски материјал поп на задниот дел на подигање. Надворешен поштенски детал и внатрешен патент за лесна функционалност за вклучување/исклучување. Лесен, флексибилен надворешен ѓон за целодневна удобност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата