• Свеж
Sngxgn Жените Западна Зашиени Пети Ниска Пета Високи Потпетици Средно Теле Чизми Глуждот Чизми За Жени, Црна, Големина 39

Sngxgn Жените Западна Зашиени Пети Ниска Пета Високи Потпетици Средно Теле Чизми Глуждот Чизми За Жени, Црна, Големина 39

DEN 511.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : . Пол : Жени, Девојки. Горен Материјал : Вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Зашилен Прст. Висок Стил На Пета : Квадратна Пета. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 6,5 см/2,56". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Женски Велур Ретро Чизми Табела : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 Стапки должина : 24,5 СМ/9,7"ГОЛЕМИНА : 40 САД : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 јп : 25,0 см цн : 250 должина на стапалото : 25 см/9,8" ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ,УДОБЕН и МЕК,го намалува стресот на зглобовите,ГО ЗАЈАКНУВА И тонизира,Го Подобрува држењето на телото чизми кожа жени 11. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Женски Чизми Ниска Пета Чипка. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Женски Кожени Чизми Ниска Пета. Лесен Чевел За Одење, Удобен Дизајн На Патент,Амортизиран Избор, модни и Чизми за Личност За Жени Чизми Мода Со Тока. Во споредба со традиционалните западни каубојски чизми, тие се полесни, помеки, поудобни и полесни за носење, добиваат опуштено и удобно искуство при носење за одење или стоење. Sngxgn Чизмите ви даваат поголема поддршка, ве Молиме прочитајте ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина пред да ја поставите вашата нарачка. ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата