• Свеж
Luksенски чизми на Luks Loos

Luksенски чизми на Luks Loos

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Класични и удобни Мук Лукс Лоис чизми ќе ве избришат од нозете! Постигнете го ова топло влечење на bootie со прилагодлива тока, мека и пријатна манжетна и цврста TPR единствена за да ве однесе низ постудените месеци во крајниот стил и удобност. Петицата што може да се прошета заедно го повлекува вашиот изглед, додека мемориската пена со пена ги одржува нозете среќни цел ден. Изберете го вашиот омилен од две разноврсни бои. Место чисто, без белило, сув рамен. Увезени. - TPR единствена - 100% полиестерска инлоле - 100% полиуретан/100% акрилна горната - 100% полиестерска постава - 2,25? Петица - Достапни се повеќе опции за боја - Цели големини на жените од САД 6-10 - Половина големина треба да се повлече. Меморија за пена. Прилагодлива тока. Половина големини треба да се зголеми.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата