• Свеж
Brinley Co. женски бута за глуждот со ниски потпетици

Brinley Co. женски бута за глуждот со ниски потпетици

DEN 591.84
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете прекрасна нова bootie во вашата колекција со Emmry Bootie од Brinley Co. Оваа симпатична бута за глуждот има потресено боење со текстура на пета на петицата. Исто така, има детален дизајн на патент од надворешната страна на чевлите. Ниската блок -потпетица додава малку дополнителна висина за да го заврши овој изглед. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Обем на теле : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата