• Свеж
Патување Колекција Жени Ира Круг Пети Блок Пета Глуждот Чизми

Патување Колекција Жени Ира Круг Пети Блок Пета Глуждот Чизми

DEN 1055.84
Стока
Достапно е за нарачката

Кул и ох-толку-удобни детали дефинирајте ги чизмите На Ира по Собирање Патувања. Овој храбар борбен стил ја карактеризира нашата влошка од пена за удобност од 4 мм, мека веганска кожа и надуен глужд за целодневна удобност. Затворањето со врвки со хардверски детали и буци ѓон смело го комплетираат изгледот. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратило : 6 инчи. Врвен Обем : 12 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Чипка. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата