• Свеж
хомчи Жените Лабава Повик Секојдневно Долги Ракави Градиент Крпеница Врвот

хомчи Жените Лабава Повик Секојдневно Долги Ракави Градиент Крпеница Врвот

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : S Биста : 106cm/41.73" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 67cm/26.38"Големина : M Биста : 112cm/44.09" Рамо : 50.5 cm/19.88" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 68cm/26.77"Големина : L биста : 118см/46.46" рамо : 52см/20.47" ракав : 60см/23.62" должина : 69см/27.17"големина : xl Биста : 124см/48.82" рамо : 53.5 см/21.06" ракав : 61см/24.02" должина : 70см/27.56"големина : 2xl биста : 130см/51.18" рамо : 55см/21.65" ракав : 62см/24.41" должина : 71см/27.95"ве молиме дозволете мала разлика Од 1-3см поради рачно мерење и мала Варијација на Бојата за различно поставување на екранот,4.Машинско Миење Ви Благодариме за разбирањето!препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.1 инч = 2,54 см2.Увезени Женска Мода Лабава Секојдневна Дневна Крпеница Со Градиент Со Долги Ракави Крпеница1.Полиестер5.Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција. Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, без Брчки Изработена е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлива За Секојдневно Носење, Погодна за Вежбање, Фитнес, Трчање, Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба.Пакетот вклучува : 1pc Hoodie3.Затворање на куката и Очите ви благодарам и убав ден! 1. Карактеристики : слободно време, топло, лесно за чистење, лесно за ставање и исклучување, модерно и функционално. 2 материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен и мек, удобен, ладен доказ и топло чување. 3 Прилики : слободно време, Дали, роденден, запознавање, aut, танцова изведба, забава, свадба, работа, семеен одмор итн. Погоден заumn, зима и пролет. 4. Ве молиме запомнете : рачно миење ладно или машинско перење нежно / не избелувајте / сушете. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи дека е помала од нормалната Европска големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете во нашите слики или описи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата