• Свеж
Пгерауг женски fall модни дуксери Печатење Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Врвни џемпери За жени Жолта 3XL

Пгерауг женски fall модни дуксери Печатење Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Врвни џемпери За жени Жолта 3XL

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 6 еу : 36 биста : 110см/37.80" ракав : 62см/22.44" РАМО : 50см/17.72" Должина : 68см/23.23" . Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 116см/39.37" Ракав : 63см/23.23 "Рамо : 51.5 см/18.50 "Должина : 70см/24.02". Големина : Л САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 122см/40.94 "Ракав : 64см/24.02" Рамо : 53см/19.29 "Должина : 72см/24.80". Големина : XL САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 128cm/42.52 "Ракав : 65cm/24.80" Рамо : 54.5 cm/20.08 "Должина : 74cm/25.59". Големина : XXL САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 134cm/44.09 "Ракав : 66cm/25.59" Рамо : 56cm/20.87 "Должина : 76cm/26.38". Големина : ХХХЛ САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 140см/45.66" Ракав : 67см/26.38" Рамо : 57.5 см/21.57" Должина : 78см/27.17" дуксери за мажи,дуксери за жени,дуксери,дуксери,машки дуксери,кархарт дуксери за мажи,жени со патент,патент дуксер,ЦРН ДУКСЕР,Женски Дуксери,качулки со патент,Машки Дуксер,качулка со ќебе,црн дуксер со патент,графички дуксери,машки модни дуксери и дуксери,дуксери за тинејџерки,црни дуксери,исечени дуксери со патент,дуксери за мажи,дуксери за жени,дуксери,дуксери,машки дуксери,машки дуксери,кархарт ДУКСЕРИ ЗА МАЖИ,качулки со патент,качулка со патент,црн Дуксер,женски дуксери,дуксери со патент,машки дуксер,качулка со ќебе,црн дуксер со патент,графички дуксери,машки модни дуксери и дуксери,дуксери за тинејџерки,црни дуксери,исечени качулки со патент,џемпери за жени,жени ЏЕМПЕРИ,ЏЕМПЕР ФУСТАН ЗА ЖЕНИ,џемпер фустан,Есенски Џемпери за жени 2022 година,преголеми Џемпери за жени,џемпери од кардиган за жени,џемпер,женски џемпери fall 2022 година,џемпери за жени 2022 година,џемпери со плус големина за жени,црни џемпери за жени,џемпери за мажи,машки џемпер,џемпер фустани за жени 2022 година,џемпер елек жени,женски џемпери од кардиган. Женски Обичен Печатење Дуксер Потење. хирт Пуловер Блузи Долг Ракав Врвот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата