• Свеж
Женски Топол Патент Отворени Дуксери Дуксер Долг Капут Јакна Врвови Надворешна Облека

Женски Топол Патент Отворени Дуксери Дуксер Долг Капут Јакна Врвови Надворешна Облека

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Полиестер. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Долго. Главна Боја : Сликата Покажува. Сезона : umn, Зима, Пролет. Стил : Мода,Секојдневен. Прилика : Дневно, Излегување, Одмор итн. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Х Палто За Жени Јакна За Трчање Зимска Работна Јакна Женска табела : . Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 100cm/39.37"Големина : M Биста : 115cm/41.34" Рамо : 46cm/16.14" Ракав : 63cm/23.62" Должина : 101cm/39.37"Големина : L биста : 120см/43.31" рамо : 47см/16.54" ракав : 64см/24.02" должина : 102см/39.76"големина : xl Биста : 1225см/45.28" Рамо : 48см/17.32" ракав : 65см/24.02" должина : 103см/40.16"големина : Xxl биста : 130см/47.24" рамо : 49см/17.72" ракав : 66см/24.41" должина : 104см/40.55"големина : хххл Биста : 135см/49.21" рамо : 50см/18.11" Ракав : 67см/24.41" Должина : 105см/40.94" Ткаенина : супер Мека, висококвалитетна ткаенина, добра дише, пријателска за кожата И Удобна. Мек Материјал Кој Се Чувствува Лесен. Можете Рачно Да Се Миете Со Ладна Вода Или Машинско Перење Со Слична Боја. Оправдана Јакна Тешки Јакни За Жени. Висококвалитетна Ткаенина : Изработена е од Висококвалитетна Ткаенина, Добра Дише, пријателска за Кожата и Удобна. Мек Материјал Кој Се Чувствува Лесен. Можете Рачно Да Се Миете Со Ладна Вода Или Машинско Перење Со Слична Боја. Женски Долг Ракав Јакна Палто. Висококвалитетна Ткаенина : Супер Мека, Добра Дише, пријателска за Кожата и Удобна. Мек Материјал Кој Се Чувствува Лесен. Можете Рачно Да Се Миете Со Ладна Вода Или Машинско Перење Со Слична Боја. Големи Јакни За Жени Жени Паѓаат Јакна. Висококвалитетен Материјал : Добра Дише, пријателска За Кожата и Удобна. Мек Материјал Кој Се Чувствува Лесен. Можете Рачно Да Се Миете Со Ладна Вода Или Машинско Перење Со Слична Боја. Опремени Пуловер Жени Патент Јакна Жени. Висококвалитетна Ткаенина : Супер Мека, Висококвалитетна Ткаенина, Добра Дише, пријателска за Кожата и Удобна. Мек Материјал Кој Се Чувствува Лесен. Можете Рачно Да Се Миете Со Ладна Вода Или Машинско Перење Со Слична Боја. Планинска Јакна За Глава Женски Бес Јакна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата