• Свеж
Женски Дуксери Графички Дуксер Со Долги Ракави Скокач Со Качулка Врвови Од Пуловер Кадифена Блуза

Женски Дуксери Графички Дуксер Со Долги Ракави Скокач Со Качулка Врвови Од Пуловер Кадифена Блуза

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Повод : Дневни Дуксери За Жени Пуловер Бегемот Поштенски Дуксер Фустан Женски Јакна За Одење Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 39см/15.35" Должина : 43см/16.93"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Рамо : 40см/15.75" Должина : 44см/17.32"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98СМ/38.58" Рамо : 41см/16.14" Должина : 45см/17.72"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 102см/40.16" рамо : 42см/16.54" должина : 46см/18.11" 3.Уникатниот Дизајн Ве Прави Поубави. Стил : Секојдневен,Моден. Што Добивате : 1*Женска Блуза. Материјал : Кадифе. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата