• Свеж
Акихол Екипаж Дуксер Женски Обичен Пуловер За Жени Мода Лабаво Вклопување Долги Ракави Долги Пуловер Дуксери Кошули

Акихол Екипаж Дуксер Женски Обичен Пуловер За Жени Мода Лабаво Вклопување Долги Ракави Долги Пуловер Дуксери Кошули

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Цветни Печатени Дуксер Дуксер Пуловер Врвка За Влечење Блуза Со Долги Ракави Екстра Долг Патент Качулка Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатен Повод : Секојдневен,Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Рачно перење или машинско перење,закачете или Исушете Што Добивате : Врв Од 1 Парче [Карактеристики] Обичен Дуксер За Вежбање, Долг Ракав Со Дупка За Палецот, Опуштено Вклопување, Јака За Држење Со Патент 1/2, Исечена Должина Веднаш Околу Појасот, Цврста Боја, Џебови Од Кенгур, Блок Обложен Со Руно Надвор Ладно и Ладно. [МАТЕРИЈАЛ] супер меко нејасно руно наредено ве одржува дополнителна топлина, дуксерот со патент е удобен, лесен, удобен и дише најдобро за одмор или спорт. Модниот дуксер со качулка е совршен за секојдневно носење, дома, одмор, забава, спорт, вежбање, училиште, улична или клупска облека. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, панталони, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет ,umn и зима. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] пуловерот на дупката на Палецот може да помогне да се одржат безбедни ракави и топли раце; Големиот џеб од кенгур напред може да ви пригодно да носите мали нешта кога вежбате; уникатниот крој го прави полите ниту премногу долг ниту премногу краток, може подобро да ја покаже женската фигура!. [Големина] Ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата