• Свеж
Дуксер со Долги Ракави ауфмер Од Попусти Дуксери Џеб За Вратот Копче За Влечење Печатење Повеќебојна Качулка За Жени Качулки Со Качулки Дуксери Џемпери Врвови

Дуксер со Долги Ракави ауфмер Од Попусти Дуксери Џеб За Вратот Копче За Влечење Печатење Повеќебојна Качулка За Жени Качулки

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Жените Крава Вратот Пуловер Дуксери Долг Ракав Печатење Дуксери Џемпери Врвка Tops Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашиот дневен весник wearing2.It е многу уникатен и дише 3. Има убава пропустливост, што е удобно за носење.4.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно5.Одлично за секојдневно и забавно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Забава, Клуб, Дневен Материјал : Тип На Полиестерски Артикли : Горна Дебелина : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски врвови. Удобна ултра мека ткаенина наспроти кожата. Материјалите се густи и удобни,ве загреваат во fall и зима. Questreates quetters : Есенски тимови За женски секојдневен стил топ;Модна блуза со долги ракави;женски дуксер со пуловер;џемпери со качулка за жени; дуксери/v вратот/Вратот На Екипажот/Блуза со Ревер/Џеб/ патент. Одговорот е да одговараат на фармерки/хеланки / Јога Панталони / Обични панталони итн. Секое пакување доаѓа со различни бои за женски дуксери. Лесно поврзете се со остатокот од вашата гардероба. Без напор преминете од облечена афера во пообичен амбиент. Изработка на есенски кошули за жени задолжителен додаток за секој моден напаѓач. Од прилика, од прилика .. дуксерот Со Качулка Ауфмер е погоден за тренинзи во затворени простории и на отворено. Кошули со долги ракави за жени е погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање, јога, вежбање во теретана, пешачење, патување, качување, лизгање, џогирање, трчање и многу повеќе, основи за fall и зима и идеално одење за секојдневно секојдневно носење. Quosts freals : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Суво/Без Белило/Без Суво Чистење.Машинско перење и брзо се сушат со малку или без пеглање. 1. Трикотажата лесно се деформира, затоа не влечете силно.2. Измијте рачно во ладна вода и избегнувајте машинско перење во машини за перење домаќинства ако е можно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата