• Свеж
Попуст Исечени Дуксери Со Качулка За Жени Cas Зима Секојдневна Качулка Со Врвки Со Долги Ракави Лабава Лесна Мека Памучна Пуловер Блуза Сина XXL

Попуст Исечени Дуксери Со Качулка За Жени Cas Зима Секојдневна Качулка Со Врвки Со Долги Ракави Лабава Лесна Мека Памучна Пуловер

DEN 290.88
Стока
Достапно е за нарачката

65 " Должина : 48см/18.Ако сакате Повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Празничен Трендовски Попуст/Дозвола За Заштеда На Fall Зима/Попуст За Ново Пристигнување/Враќање Во Нов Стил/Флеш Избор на Дуксери За Есенски Дуксери За Жени Дозвола За Заштеда На Заштеди : Карактеристики : Исечени Дуксери Со Качулка За Жениual Зима Секојдневен Дуксер Со Врвки Со Долги Ракави Лабава Лесна Мека Памучна Пуловер Блуза Ако сакате уникатна шема Во вашиот секојдневна гардероба, овие дуксери со качулка За Жени Облечени Секојдневно Е Точното Парче Што Ви Треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена.44 " Должина : 50см/19.09 "Ракав : 57см/22. Можете дури и да се спарите Со спортски панталони Или панталони Кога времето ќе соработува!Гаранција по продажбата За овие дуксери за жени : Ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето пакување : 1 * Женски Табела Со Врвни Димензии(1 инч=2,54 см) : 0 Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. Големина.73 "Ракав : 56см/22.46 "Ракав : 58см/22.05 " Должина : 49см/19. Големина.37 "Ракав : 55см/21. Големина.23 " Должина : 52см/20.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата