• Свеж
Кносфе Плус Големина Женска Качулка Со Џебови Дуксер Со Качулка Со Качулка Жени Со Долги Ракави Лабава Работна Пуловер Облека За Патување Жени Морнарица Л

Кносфе Плус Големина Женска Качулка Со Џебови Дуксер Со Качулка Со Качулка Жени Со Долги Ракави Лабава Работна Пуловер Облека

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

77" должина : 71см/27.50" ракав : 67см/26.Повод : Секојдневенпрепораки : Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба. Дупките на палецот на манжетните спречуваат случајно движење на ракавите, подобрувајќи ги термичките својства на џемперот додека ги одржувате рацете топли.98" Должина : 67cm/26.17"големина : xl биста : 118см/46.73" Рамо : 46cm/18.38"Големина : L Биста : 112см/44.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата