• Свеж
Преголем Комплет За Дуксери Модни Женски Џеб Со Кружен Врат Цврст Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави + Дуксери За Панталони За Девојки на Дозвола

Преголем Комплет За Дуксери Модни Женски Џеб Со Кружен Врат Цврст Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави + Дуксери За Панталони

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Многу кул за носење, овие комплети дуксери ќе ви дадат сосема Нов Изглед.94" Горната Должина : 66см/25.83" Половината : 80cm/31. Можете Исто Така Да Одговарате Со Спортски Градник, Патики Кога Одите Во Теретана За Вежбање, Давајќи Ви Едноставен Енергичен Изглед.61 "Ракав : 57см/22.05" Половината : 68см/26. Оваа Дводелна Облека Вклучува Качулка Со Долги Ракави И Панталони Со Висок Струк. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 140см/55.55" Големина : XXL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 132cm/51.Преголем Комплет За Дуксери Модни Женски Џеб Со Кружен Врат Цврст Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави + Дуксери За Панталони За Девојки На Дозвола Добредојдовте во нашата продавница.59 "Должина На Панталоните : 100см/39.31" Горната Должина : 67см/26. Овие лесни дуксери поставени за жени 2 парчиња се совршени за Оние Удобни денови, кои сме сигурни дека би сакале!. : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.76" Големина : Л Големина.03" Горната Должина : 69см/27.77 "Колк : 104см/40.50 "Колк : 116cm/45.67 "Ракав : 55см/21. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.77 "Панталони Должина : 103cm/40.23" Половината : 86см/33.17 "Должина На Панталоните : 104см/40.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата