• Свеж
Рифорла Женски Цврст Џемпер Без Качулка Раглан Ракав Едноставен Врвен Женски Дуксер Без Качулка Небесно Сино Л

Рифорла Женски Цврст Џемпер Без Качулка Раглан Ракав Едноставен Врвен Женски Дуксер Без Качулка Небесно Сино Л

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Цврст Џемпер Без Качулка Раглан Ракав Едноставен Врв. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 240гр. големина На Пакетот : 20х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо До Ракав : 67см/26.38" Должина : 69см/27.17"Големина : Л Биста : 113см/44.49" Рамо До Ракав : 68см/26.77" Должина : 70см/27.56"Големина : XL Биста : 118см/46.46" Рамо До Ракав : 69см/27.17" должина : 71см/27.95"големина : ххл биста : 123см/48.43" рамо До ракав : 70см/27.56" должина : 72см/28.35" женски дуксер Без Качулка. €Погоден За Q : Може Да Се Совпадне Со Различна Облека Во Различни Сезони И Е Погоден За Сите Сезони. Тоа Е За Секојдневен Слободен Живот, Спортски Активности На Отворено, Фитнес, Работа, Забави, Клубови, Домашен Одмор Или Други Прилики. Quodication : Дуксерите Можат Да Се Носат Сами, Или Може Да Се Совпаднат Со Различни Стилови На Облека Како Внатрешно Носење, Како Јакна Или Секојдневно Палто, Едноставно И Стилски. €Инструкции За Перење Q : Влажно И Хемиско Чистење И Миење Раце. Questares ques : Дуксерите со Долги ракави Се Изработени од Материјали погодни за Кожата Кои Се Удобни, Дишат, Издржливи и Лесни. Есенска Кошула. €Инструкции За Перење Q : Влажно И Хемиско Чистење И Миење Раце. Questares ques : Дуксерите со Долги ракави Се Изработени од Материјали погодни за Кожата Кои Се Удобни, Дишат, Издржливи и Лесни. Есенска Кошула.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата